Kawa kolumbijska jest jedną z najlepiej uprawionych odmian na świecie. W Kolumbii panują idealne warunki do uprawy kawowca, ale też ziarna kawowca zbierane i przygotowywane są do eksportu ręcznie i z ogromną troską. W Kolumbii została powołana Narodowa Federacja Kawy, a zgodnie z listą UNESCO, miejsce to zostało zapisane jako "Światowe Dziedzictwo Krajobrazu i Kultury Kawy".

Sklep Laskozas.pl proponuje kawę prosto z palarni. Gorąco zachęcamy do skosztowania i delektowania się niesamowitym smakiem i aromatem kawy.

Kawa Kolumbia

Kawa Kolumbia - czysty klasyk kawowy

Kawa z Kolumbii jest uznawana przez smakoszy kawy za jedną z najlepiej uprawianych odmian na świecie. To zdecydowana czołówka wśród kaw, a przez miłośników kawy uważana jest za markę premium. Ziarna kawy kolumbijskiej charakteryzują się niezwykłym smakiem, a to dzięki warunkom klimatycznym, w jakich jest uprawiane ziarno. Większość zbiorów odbywa się ręcznie, a następnie oddaje się precyzyjnej obróbce na mokro. Suszenie na słońcu, a następnie ręczna selekcja sprawia, że otrzymujemy ziarno najwyższej jakości.

Trudno znaleźć kraj, który by przykładał większą wagę do hodowania krzewów kawowca. Kawa z Kolumbii jest czystym klasykiem kawowym. Już jeden jej łyk wystarczy, by Twoje kubki smakowe rozpłynęły się pod wpływem pełnego i głębokiego smaku czarnej kawy kolumbijskiej.

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Producenci
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl