Skarby Polesia Mieszanka ziołowa "uspokająca"





Opis
HERBATA ZIOŁOWA USPOKAJAJĄCA
Mieszanka ziołowa Skarby Polesia to wyselekcjonowane zioła. Rośliny zbierane na Polesiu cechują się czystością i bogactwem pozytywnie działających substancji. Napar powstający z mieszanki ziołowej uspokajającej wspomaga relaks i działa odprężająco oraz dostarcza korzystne substancje dla organizmu. Zioła są zalecane przy zaburzeniach układu nerwowego, stresie, lękach i problemach z zasypianiem.
HERBATA ZIOŁOWA USPAKAJAJĄCA - sposób przygotowania (parzenia):
- 2 łyżki stołowe mieszanki zalać 500ml wrzątku, przykryć i parzyć 30 minut. Następnie przecedzić i pić małymi łykami. Pić co trzy godziny po 50-70ml, 5-6 razy dziennie.
HERBATA ZIOŁOWA USPOKAJAJĄCA - składniki:
- jemioła (Viscum L.)
- wrzosiec bagienny (Erica tetralix L.)
- bylica pospolita (Artemisia vulgaris)
- głóg (Crataegus)
- rumianek pospolity (Matricaria chamomilla)
- lebiodka pospolita (Origanum vulgare)
- leszczyna pospolita (Corylus avellana)
- chmiel (Humulus)
HERBATA ZIOŁOWA USPOKAJAJĄCA - sposób przechowywania:
- produkt przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, szczelnie zamknięty.
HERBATA ZIOŁOWA USPOKAJAJĄCA- właściwości:
- Producent: India Cosmetics
- Kraj pochodzenia: Ukraina
- Masa netto: 50 gram
- Sposób pakowania: torebka doypack z zapięciem strunowym
WYRÓB NIE JEST LEKIEM. NIE LECZY. POWSTAŁ Z NIEZMODYFIKOWANYCH SKŁADNIKÓW NATURALNYCH. ZAWARTOŚĆ WITAMIN, MIKROELEMENTÓW CZY INNYCH SUBSTANCJI ODPOWIADA NATURALNYM PROPORCJOM WYSTĘPUJĄCYM W DZIKO ROSNĄCEJ ROŚLINIE.
Zioła, warzywa i owoce posiadają w swoim składzie szereg witamin i mikroelementów, znanych i uznanych od stuleci, które wpływają korzystnie na organizm i zachodzące w nim procesy fizjologiczne. Niektórym wprost przypisuje się właściwości lecznicze. Jednakże obecnie obowiązujące ustawodawstwo zabrania przedstawiania najbardziej naturalnych środków spożywczych jako posiadających właściwości prozdrowotne. Przepisy w tym zakresie są wewnętrznie sprzeczne, a służby Głównego Inspektora Sanitarnego (Powiatowe Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne) stosują najbardziej rygorystyczną wykładnię, która spowodować może wkrótce, że sprzedawanie ziół, owoców i warzyw, a więc najbardziej naturalnych składników żywnościowych będzie możliwe, ale bez informowania o ich właściwościach. Dla przykładu będzie może sprzedawać czosnek, ale zabronione będzie informowanie, że jest naturalnym antybiotykiem i wspomaga organizm w przeziębieniach i zapaleniu gardła.