Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
O nas

Poznaj nas bliżej

Firma Laskozas działa na rynku od ponad 40 lat. Różne były nasze dzieje: zaczynaliśmy od dużych inwestycji w branży budowlanej – budowa ogrodzeń w całej Polsce. Stopniowo rozwinęliśmy również sprzedaż siatek i materiałów ozdobnych do ogrodu i domu. Gdy stery w firmie objęły kobiety, skupiliśmy się na rozwinięciu sprzedaży środków drogeryjnych. Na początku robiliśmy to jako punkt stacjonarny w Bydgoszczy, a od zeszłego roku zdecydowaliśmy się zbudować swój sklep internetowy.
 
Stopniowo rozszerzamy ofertę sprzedaży w naszym sklepie laskozas.pl. Jako osoby pracujące, a przede wszystkim jako kobiety, będące w różnych rolach: matek, żon czy partnerek, zdajemy sobie sprawę jak trudno czasami pogodzić wszystkie obowiązki. Dlatego stawiamy w naszym sklepie na środki skuteczne i efektywne. Środki, które pomogą nam zaoszczędzić czas i pieniądze. Chcemy mieć w swojej sprzedaży drogerię i kosmetyki, które pozwolą wszystkim zadbać o siebie i swoje otoczenie, które kochamy. Bo robimy to przede wszystkim dla siebie, ale tez dla swoich najbliższych.
 

Skąd wzięła się nazwa Laskozas?

Z uwagi na moją wewnętrzną energię mój partner woła na mnie "ale koza z Ciebie". I do wszystkiego, do czego się zabieram, podchodzę z wielką energią i zaangażowaniem. A poza tym uwielbiam język hiszpański  – stąd przedrostek "LAS" jako liczba mnoga  – działam tak, jakby nas było przynajmniej kilka i "kozas" – od kozy. Taka jest krótka geneza nazwy strony internetowej laskozas.pl.
 

Odwiedź również nasz sklep stacjonarny w Bydgoszczy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl