Środki do czyszczenia toalet

Sano Zawieszka do WC zapach Lawenda

Sano Zawieszka do WC zapach Lawenda

Producent: SANO
Cena:

8,99 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Sano Zawieszka do WC zapach ocean

Sano Zawieszka do WC zapach ocean

Producent: SANO
Cena:

8,99 zł

szt.
zobacz więcej

Środki do czyszczenia łazienki i WC

Brak zachowania odpowiednich warunków higienicznych w łazience oraz toalecie może spowodować, że pomieszczenia te staną się skupiskiem bakterii. Zastosowanie odpowiednich środków do czyszczenia łazienki i  WC ma za zadanie utrzymać w pomieszczeniu czystość oraz zapobiec namnażaniu bakterii. Skuteczny środek do czyszczenia łazienki to detergent usuwający kamień i brud, ale również skutecznie usuwający bakterie. Stąd wiele ze środków chemii gospodarczej stosowanych w tych pomieszczeniach mają charakter żrących bądź wysoce szkodliwych dla zdrowia człowieka - celem tych środków jest zapobieganie powstawaniu skupisk bakterii i dlatego też środki chemii gospodarczej stosowane w pomieszczeniach łazienek i WC często mają charakter żrący i potrafią być wysoce szkodliwe dla zdrowia człowieka.

Środki do WC

Środki do czyszczenia łazienki oraz środki do WC mają różne postaci, na przykład do mycia muszli będziemy korzystać z żelów do WC, żeby zachować jej stan higieniczny zastosujemy odpowiednie kostki do WC lub kostki do spłuczki, a mając problem z rurami należy sięgnąć po środki udrażniające. Systematyczne czyszczenie muszli klozetowej wraz z innymi elementami w łazience będzie gwarancją tego, że bakterie się nie rozmnożą.  Należy dbać o stan czystości w łazienkach i stale go utrzymywać na możliwie najwyższym poziomie, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się w pomieszczeniach kamienia, pleśni lub innego rodzaju naleciałości pełnych bakterii.

Niemiecka jakość środków do WC

Jeżeli zależy nam na jak najwyższej efektywności naszych działań, warto sięgnąć po chemię niemiecką. Produkty te charakteryzują się wysokim stężeniem koncentratu, który jest środkiem aktywnym, odpowiedzialnym za utrzymanie czystości. Dzięki swojej formule niemieckie środki do czyszczenia łazienki sprawdzają się najlepiej i przez wielu uznawane za najlepsze na rynku. Oferta naszego sklepu bogata jest w środki do czyszczenia łazienek i WC niemieckich producentów, takich jak między innymi Herr Klee, Gut & Gunstig, WC Meister. Posiadamy też w swojej ofercie alternatywy cenione przez klientów, na przykład Cif.

Opcje przeglądania
Producenci
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl