Środki do czyszczenia łazienki

Enzim E500 Płyn do mycia szyb

Enzim E500 Płyn do mycia szyb

Producent: Enzim
Cena:

9,39 zł

szt.
zobacz więcej

Specyfika pomieszczenia, jakim jest łazienka, sprawia, że szczególnie istotne jest regularne dbanie o jej czystość. Specjalne preparaty umożliwiają skuteczne rozprawianie się ze wszelkimi zanieczyszczeniami i bakteriami, które szkodzą higieniczności wnętrza. W sprzedaży dostępne są odpowiednie płyny do mycia łazienki, kabin prysznicowych i muszli klozetowych czy usuwania kamienia. Wspomniane środki służą do usuwania zabrudzeń gromadzących się praktycznie we wszystkich elementach armatury, a także wszelkich innych czynników szkodliwych dla otoczenia, jak np. grzyby i bakterie. Z tego powodu profesjonalne środki do czyszczenia łazienki zawierają starannie skomponowane składy obejmujące silne i skuteczne w działaniu substancje.

Preparaty do czyszczenia toalet

Zamawiając w korzystnej cenie specjalne preparaty do mycia WC, należy zwrócić uwagę na specyfikę czynności, jakie chce się przeprowadzić. Regularne i standardowe dbanie o czystość wymaga profesjonalnego czyszczenia z wykorzystaniem przeznaczonych do tego płynów czy żelów. O higienę pomagają dbać także toaletowe kostki rozprowadzające przyjemny zapach, ale i działające dezynfekująco na wewnętrzną warstwę muszli klozetowej, kabin prysznicowych czy wanien i hamujące rozwój bakterii. Zdarza się, że niezbędne staje się także sięgnięcie po mocny środek do czyszczenia i usuwania kamienia o charakterze udrażniającym, który pozwala szybko udrożnić przytkane przewody kanalizacyjne.

Środki do czyszczenia łazienki – szeroka oferta

W łazienkach obecnych jest wiele elementów wyposażenia i urządzeń sanitarnych, które wymagają sprofilowanej pielęgnacji. Dlatego w naszej ofercie dostępna jest szeroka oferta wydajnych i profesjonalnych preparatów, środków i płynów do mycia łazienki, muszli klozetowych, kabin prysznicowych, kranów czy wanien. Mają przyjemny zapach, ale są zróżnicowane pod względem zastosowania i przeznaczone do różnego rodzaju materiałów czy zabrudzeń występujących na danych powierzchniach.

Niemieckie środki do czyszczenia łazienki

O tym, czy dany płyn do mycia łazienki, kabin prysznicowych albo wanien czy usuwania kamienia profesjonalnie upora się z zabrudzeniami i groźnymi siedliskami bakterii, decyduje jego jakość i moc substancji tworzących skład. Aby cieszyć się wysoką wydajnością i skutecznością umożliwiającą efektywne czyszczenie toalety czy muszli klozetowej, warto wybierać sprawdzone produkty oo przyjemnym zapachu takie jak WC Meister, Gut& Gunstig czy Herr Klee. Znajdziesz je w naszym asortymencie, ponieważ oferujemy między innymi specjalne niemieckie preparaty i profesjonalne środki bazujące na wysokich substancjach czynnych, które stanowią o ich imponującej efektywności.

Opcje przeglądania
Producenci
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl