Środki myjąceFelce Azzurra, Herr Klee, BUZZY

Enzim E500 Płyn do mycia szyb

Enzim E500 Płyn do mycia szyb

Producent: Enzim
Cena:

9,39 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość

Poszukując wyposażenia niezbędnego do utrzymania higieny i czystości pomieszczeń, warto stawiać na skuteczne i profesjonalne środki myjące oferowane przez naszą firmę mieszczącą się w Bydgoszczy. Mając to na uwadze, do sprzedaży udostępniamy jedynie sprawdzone produkty i akcesoria, takie jak ściereczki z mikrofibry czy uniwersalny płyn do mycia podłóg i szyb oraz czyszczenia łazienki, które sprawiają, że te czynności stają się wygodniejsze i mniej czasochłonne.

Profesjonalne środki myjące w atrakcyjnych cenach

Sprzątanie może być szybkie i skuteczne – wystarczy wiedzieć, na jakie profesjonalne środki czystości stawiać, żeby cieszyć się ich niezawodnością i wszechstronnością. Oczekiwane efekty w krótkim czasie zapewniają uniwersalne płyny myjące i preparaty m.in. marki Felce Azzurra przeznaczone do czyszczenia rozmaitych powierzchni np. w łazience. To zakup wygodny i ekonomiczny, ponieważ już za pomocą jednego detergentu można z powodzeniem zatroszczyć się o optymalny poziom higieny w domu czy biurze, szczególnie jeśli użyje się naszych ściereczek z mikrofibry.

Oprócz preparatów różnokierunkowych w sprzedaży znajdą Państwo specjalistyczne płyny do mycia podłóg i szyb czy łazienki, a także produkty odtłuszczające szczególnie przydatne w kuchni do czyszczenia, m.in. marki Felce Azzurra. Wydajne, a jednocześnie atrakcyjne cenowo środki czystości to tylko część oferty sklepu zlokalizowanego w Bydgoszczy. Z naszą pomocą można wyposażyć się także w funkcjonalne akcesoria myjące w rodzaju stalowych czyścików czy ściereczek z mikrofibry, które doskonale zbierają drobne zabrudzenia.

Środki czyszczące – europejska jakość w Twoim domu

Jakość to parametr kluczowy, który stanowi o wydajności użytkowania czy bezpieczeństwie czyszczonych powierzchni. Tym właśnie kierujemy się, wybierając niemieckie, angielskie albo włoskie, w pełni profesjonalne i uniwersalne płyny do mycia szyb i podłóg oraz inne artykuły. W asortymencie znajdują się wyroby renomowanych marek z ugruntowaną pozycją – Buzzy, Her Klee, ONE czy Felce Azzurra, które słyną z innowacyjności proponowanych preparatów. Jeżeli pragną więc Państwo zadbać o czystość w swoim domu, stawiając na rozwiązania ekonomiczne i maksymalnie wydajne. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu znajdującego się w Bydgoszczy oraz zakupu uniwersalnych i profesjonalnych płynów do czyszczenia i innych środków myjących, a także ściereczek z mikrofibry do szyb i podłóg w łazience i innych wnętrzach.

Producenci
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl